Proje Hakkında > Ortaklar

Harran Üniversitesi:

1992 yılında Şanlıurfa’da kurulmuş olan Harran üniversitesi, 10 Fakülte, 5 Yüksekokul, 1 Devlet Konservatuarı, 11 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitü, 10 Araştırma ve Uygulama Merkezi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

www.harran.edu.tr

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu:

UNFPA her kadının, erkeğin ve gencin sağlıklı ve eşit bir hayat sürdürmesi için çalışmaktadır. UNFPA devletleri yoksulluğu azaltma politikaları geliştirme sürecinde nüfus verilerinin kullanılması için desteklemekte, her hamileliğin istenilen, her doğumun güvenli ve her gencin HIV/AIDS'den korunmuş olması için faaliyet göstermekte, kadınların ve genç kızların hakkettiği saygılı muameleyi görmesi için destek vermektedir.

www.unfpa.org.tr

Toros Tarım:

Tekfen Holding bünyesindeki Toros Tarım, 1974 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük 50 sanayi kuruluşu arasında yer alan Toros Tarım, sergilediği ticari başarının yanı sıra çiftçi dostu uygulamaları, kalite anlayışı, işletme standartları ve öncü uygulamaları itibariyle de sektörde saygın bir konuma sahiptir.

www.toros.com.tr            

Hollanda Büyükelçiliği:

Hollanda Ankara büyükelçiliği, Matra sosyal dönüşüm programı ile Orta ve Doğu Avrupa ile Türkiye’de Sosyal alanda çalışan sivil toplum kuruluşlarına ve yerel yönetimlere yönelik destek sağlamaktadır.

Hollanda Büyükelçiliği programın finansal destek sağlayan kuruluşlarındandır.

http://turkey-tr.nlembassy.org/

Sağlık Bakanlığı:

Sağlık Bakanlığı programın geliştirilmesinde ve pilot uygulamalarında teknik işbirliği yapmaktadır. Sonrasında geliştirilen modelleri ülke sağlık politikasına uyarlayacak ana kuruluştur.

www.saglik.gov.tr